logo
Fark yaratan tasarımlar
KolektifWeb, alanında uzman, deneyimli kadrosu ile Şubat 2016’da kurulmuştur. Müşterilerinin kurumsal tanıtım ihtiyaçlarını gidermek, hızla gelişen ve büyüyen internet pazarında daha fazla yer edinmesini sağlamayı amaçlamaktayız.
Hakkımızda
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Hakkımızda

KolektifWeb, alanında uzman, deneyimli kadrosu ile Şubat 2016’da kurulmuştur. Müşterilerinin kurumsal tanıtım ihtiyaçlarını gidermek, hızla gelişen ve büyüyen internet pazarında daha fazla yer edinmesini sağlamak, müşterilerinin dijital tanıtım ihtiyaçlarını gidermek amacı ile kurulan bir dijital ajanstır.

 

Bir firmanın internet sitesi, o firmanın müşterileri ile temasa geçtiği ilk yüzüdür. Anlaşılır, kullanıcı dostu internet sitesi tasarlamak doğru analiz ile gerçekleşebilir. Tasarımın, estetik olması kadar anlaşılır olması, kullanıcı profillerinin ve sektörel ihtiyaçların tespit edilip, buna göre gerçekleşmesi gerekmektedir.

 

KolektifWeb ekibi olarak, bir internet sitesinin canlı bir mekanizma olduğu gerçeği ile hareket etmekteyiz. Gerek tasarım olarak, gerek ise teknik kod çalışmaları ile projenin bir bütün olarak ele alınması gerektiği gerçeği ile çalışmaktayız. İnternet pazarında yer almak, pazarınızı büyütmek ancak doğru planlama ve çalışma ile gerçekleşebilir.  Bu bilinç ile hareket eden ekibimiz, müşterilerinin sektörel deneyim ve uzmanlıklarını projeye yansıtarak daha sağlıklı ve sonuç odaklı çalışmalar yapmaktadır. İnternet sitenizin tasarımı kadar yönetilmesi, sosyal medya hesaplarınızın profesyonel olarak desteklenmesi, arama motorlarında doğru anahtar kelimeler ile çıkması önemlidir. Google tanımlamalarından, sosyal medya entegrasyonuna kadar, SEO (Arama Motoru Optamizasyonu) çalışmalarından dijital reklam yönetimlerine kadar, internet pazarında hedeflediğiniz tüm alanlarda, çözüm ortağınız olmak temel işimizdir.

Web Tasarım ve Yazılım

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere…

Detaylı Bilgi
google reklam

Google Reklam Yönetimi

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi çalışmalarınızı en hızlı şekilde gerçekleştirmek için Google AdWords kullanmalısınız.

Detaylı Bilgi
sosyal medya reklam

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada ( Facebook, instagram vb. ) bulunmanızı gerektiren en büyük sebeplerden biri hedef kitleye direk ulaşabilmeniz ve pratik ,bir platform olmasıdır…

Detaylı Bilgi
e-ticaret

E-Ticaret

Günümüz satış kanallarında yer alan e-ticaret site tasarımlarımız ile ürünlerinizi internet pazarında yer almanızda yardımcı oluyoruz.

Detaylı Bilgi
web bakım

Web Yönetim

Kurumunuza ait sitelerinizi günlük-haftalık veya aylık hizmetlerimiz ile güncel tutuyor. Sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi
marka yönetimi

Marka Yönetimi

Marka yönetimi, markayı tanımlamakla başlar. Marka, müşterilerin zihninde kalıcı bir etki yaratarak firmanın, rakipleri arasından ayırt edilmesinde siz değerli müşterilerimizin yıllardır yanınızdayız.

Detaylı Bilgi
grafik

Grafik Tasarım

Firmanızın kurumsal kimlik çalışmalarımız ile alanınız da bir adım öne taşıyoruz.

Detaylı Bilgi

Matbaa

Bilinenin aksine matbaa, istekleriniz doğrultusunda işlevsel bir sanat haline gelebilir. Matbaanın anlamı, ifade etmek için kullanılan işlevselliği belli ederken, yazı, resim ve…

Detaylı Bilgi
WhatsApp chat